Tööpakkumine Soome turu müügiesindajale

OÜ Parkimisjoon on Eesti suurim parklate joonimise firma. Meie teenuste hulgas on ka liiklusväljakute, lao- ja tootmishoonete markeerimine. Soomes on meie kliendid tuntud tööstusettevõtted ja kinnisvarahaldajad.

Seoses firma laienemisega on oodatud meiega liituma
SOOME TURU MÜÜGIESINDAJA
Müügiesindaja tööaeg jaguneb Soome ja Eesti vahel.
Kelle peamised tööülesanded on:
OÜ Parkimisjoon teenuste aktiivne müük Soome klientidele
Klientide külastamine (Soomes ja Eestis)
Pakkumiste koostamine
Müügiprotsessi haldamine
Nõudmised kandidaadile:
Kogemused müügivaldkonnas
Väga hea soome keele oskus
B kategoora juhiluba
MS Office kasutusoskus vähemalt tavakasutaja tasemel
Kandideerimisel tuleb kasuks:
Varasem töökogemus ehitus- või tootmisettevõttes
Omalt poolt pakume:
Motiveerivat ja konkurentsivõimelist töötasu (põhipalk + tulemustasu)
Vaheldusrikast ja põnevat töökohta
Ametiautot ja mobiiltelefoni

Tööle asumise aeg: märts 2018
Tööaeg Täistööaeg
Asukoht: Tallinn/Helsinki
Kontaktandmed
Kontaktisik: Tarmo Prints
Aadress: Tähetorni 21, Tallinn
Lisainfo: +358 407 095 650 ja tarmo@otmaalaus.fi
Koduleht: www.parkimisjoon.ee ja www.otmaalaus.fi